2026 július 2. csütörtök
⇦ VISSZA
ÉLŐ NÉPMŰVÉSZET - XVIII. ORSZÁGOS NÉPMŰVÉSZETI KIÁLLÍTÁS a régióban.
Az Észak-Alföld Régió kiállítását 2026.07.02-án 15 órakor dr. Kemecsi Lajos, a Néprajzi Múzeum főigazgatója nyitja meg a Kölcsey Központ Bényi Árpád kiállító termében (Debrecen, Hunyadi u. 1-3.)⇦ VISSZA






